Ads Top

Ayyıldız Tim Ve Fetö İlişkisi

Hack aleminin yüz karası, ülkemizi siber dünyaya rezil eden Ayyıldız Tim adlı lamer grubu hakkında bugün ajansımıza bir haber geldi. Meğerse önüne gelene fetöcü iftirası atan Ayyıldız Tim fetöye bağlı çalışmakta imiş, adminlerinden Kerem Şah Noyan'ın fetönün siber alem imamı olduğu da iddaalar arasında. Haberi olduğu gibi sizlere aktarıyoruz;"Yıllardır Cyber Warrior 'a ve diğer milli hacker gruplarına Fetönün Hackerleri Lekesini Vuran Ayyıldız Tim, bu iddaları Kendi Ikk birim başkanlarının yaptığı paylaşımla tersine çevirdi. 

Paylaşımda Katar Prensi ne ait Kripto Fetöcü bir hesap mevcut, Katar'ın Türkiye'ye yaptığı yardım ve desteği bilmeyen yoktur .

Bundan rahatsızlık duyan Fetöcü algı hesapları bu tip hesaplar açarak insanların içine sızıp algı yapmaktadırlar. Sanalın Kralı olduklarını iddaa eden Fetöcü Ayyıldız Tim bu algı hesaplarından haberleri olmadığını iddaa dahi edemezler. 
Şimdi gelelim hesabın attıgı Tweete...


Gördüğünüz gibi tehtit , hakaret ve provakasyon içeren bir tweet .. 

Bu hesabın attıgı Algı Tweetini alıp kendi Hesabında paylaşan Ayyıldız Tim admini Kerem Şah Noyan, adeta Fetöcü olduğunu haykırır gibi duruyor... 
Şimdi bunlara ne diyeceksiniz Ayyıldız Tim? Ayyıldız adını ve Türklüğü kullanarak bu milletin genç evlatlarına yaptığınız hainlikler yetmedi mi? 

Bu hainliğe ne tür bahaneler uyduracaksınız...!!!"

Hack Haber ekibi olarak haberi şaşkınlıkla okuduğumuzu bildiriyor ve yorumu değerli okuyucularımıza bırakıyoruz...

1 yorum:

  1. bu köpeklerin ne olduğunu
    https://turk-cint.blogspot.com daha detaylı görebilirsiniz.

    YanıtlaSil

Korkusuz, Bağımsız Hack Haber. Blogger tarafından desteklenmektedir.